Předávání ředitelských odměn

Školní rok sice končí až zítra, ale již dnes byly rozdány ředitelské odměny v podobě trička s logem školy, pamětního listu a poukazu na roční členství v Městské knihovně Kyjov.

Odměny byly nejčastěji udělovány za výborná umístění v různých soutěžích a olympiádách, za výborný prospěch, za zlepšení známek (tedy za „skokana“), za DofE (Cena vévody z Ediburgu), Středoškolskou odbornou činnost, práci pro třídní kolektiv, za pomoc s organizací různých školních akcí (vánoční jarmark, vánoční koncert), za dobrovolnickou činnost v různých organizacích, za dárcovství krve, ale i za skvělé umístění v mimoškolních soutěžích (sport, hra na hudební nístroj). Všem oceněným gratulujeme a přejeme, aby se jim tak skvěle dařilo i nadále!

Dále jsme se také rozloučili s některými z vyučujících, kteří budou opouštět naši školu. Tímto jim děkujeme za jejich práci!

img_9726.jpeg

img_9752.jpeg