Středoškolská odborná činnost

Naše studentky Anna Černá (septima A), Klára Synková (septima A) a Eliška Drdová (4.A) sklízely velké úspěchy v krajském kole Středoškolské odborné činnosti!

Anna Černá s prací na téma „Charakterizace interakce lidských proteinů RECQ4 a MCM10“ v krajském kole obsadila vynikající 1. místo.

Klára Synková s prací na téma „Mužské reprodukční zdraví a látky kolem nás“ obsadila v krajském kole skvělé 2. místo.

Eliška Drdová s prací na téma „Změny uvnitř choroidálního plexu v průběhu Alzheimerovy choroby“ vybojovala v krajském kole krásné 3. místo.

Všechny tři studentky a také student Tomáš Kostiha (3.A) se rovněž 24. května zúčastnili Konference mladých přírodovědců na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a Anna Černá získala za prezentaci své práce také cenu publika.

Všem studentkám gratulujeme k takovému úspěchu a děkujeme za krásnou reprezentaci školy!

img8407.jpeg

img_8442.jpeg